WYDRUKI NA DRUKARCE EPSON STYLUS PRO 9890

która wykorzystuje najnowsze technologie pozwalające na wysoką ostrość szczegółu oraz jakość reprodukcji kolorów i szeroką rozpiętość tonalną.

 

Wydruki fotografii wielkoformatowej

Kompleksowa produkcja wystaw fotograficznych dla twórców indywidualnych i instytucji artystycznych.

 

Wydruki specjalistyczne

Wydruki wizualizacji projektów architektonicznych.

 

Wydruki reklamowe

Wydruk wysokojakościowych materiałów reklamowych do prezentacji na stoiskach targowych.

 

Stosujemy :

-oryginalne tusze pigmentowe EPSON ULTRA CHROME K3 o wysokiej trwałości i jakości,  dzięki którym uzyskuje się szeroką przestrzeń kolorów i płynną ich gradację, kilka gęstości czerni (matową, jasną i fotograficzną) oraz doskonałe odwzorowanie szarości i eliminację przebarwień.

-szeroką gamę papierów archiwalnych uznanych firm jak Hahnemuhle, Ilford, Canson.

 

 

 

WYDRUKI NA DRUKARCE XEROX PHASER 78000 DN

która umożliwia wysoką jakość wydruku cyfrowego. Posiada system „Desktop to Print”- obraz widziany na ekranie monitora jest efektem finalnym. Stworzone przez  nas profile do papierów zapewniają większą kontrolę nad końcowym efektem druku. Oferujemy dostęp do stanowiska pracy ze skalibrowanym monitorem oraz pomoc grafika przy opracowaniu projektu.

 

OFFowy dla Biznesu

Obsługa poligraficzna firm i instytucji, nisko i średnio nakładowe materiały konferencyjne, biznesowe i reklamowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się aby efekt końcowy posiadał wysoki standard, jakość i estetykę.

 

OFFowy dla Artystów

Oferujemy wydruki portfolio, katalogów i książek w niedużych nakładach, zaproszeń i plakatów na wystawy dla  fotografów, architektów, projektantów.

 

Materiały do druku

Szeroka gama papierów firm XEROX, DCP w różnych gramaturach. Papiery matowe, satynowe, perłowe, samoprzylepne oraz materiały specjalne jak folie transparentne, papiery wodoodporne, naklejki, folie elektrostatyczne do szyb, kalki techniczne.

KALIBRACJA MONITORÓW I PROFILE ICC PAPIERÓW

 

Oferujemy kalibrację monitorów zewnętrznych i wyświetlaczy w laptopach.

Cena : 80 zl ( możliwy dojazd na terenie Lodzi ).

 

Tworzymy profesjonalne profile ICC do wszelkiego rodzaju drukarek i podłoży, w dowolnej technologi druku: UV, pigmentowym, solwentowym, barwnikowym.

 

Tworzymy system “desktop to print” - zgranie wyświetlaczy i maszyn drukujących w taki sposób by obraz widziany na monitorze jak najwierniej odpowiadał wydrukowi. Przeprowadzamy szkolenia w zakresie używania softproof.

 

Możliwość dojazdu do klienta.

 

LIGHTBOXY

 

Oferujemy wykonanie lightboxów z wydrukiem na foli backlightowej na drukarce Epson (szersze spektrum barw) lub plexie/szybie w technologi druku UV CWC.

 

Stosujemy ledowe światło rozpraszane soczewkowo o neutralnej barwie 5600K.

Zdjęcia oprawiamy  w drewnianej szkrzynce malowanej na dowolny kolor.

TKALNIA OBRAZU  | OFF PIOTRKOWSKA 138/140 |   2014.